• cutom theme
  • banner2
  • 定制图

Rreth nesh

Guangzhou Jingying ndarje Jewelry Group nga hedhjes departamenti, linjë e tërë e prodhimit dhe vet tonë fabrikë plating
Jingying bizhuteri themeluar në vitin 1998, ne kemi dy fabrika të vendosura në Guangzhou dhe qytetin Wuzhou, më shumë se 200 të punësuar Ne specializuar në prodhimin e argjendi dhe bizhuteri bakrit Jonë kapacitet prodhimi deri në 80000 copë bizhuteri mujore.
Jingying fabrikë plating profesionale në cilësi të lartë praruar teknologji, vermeil trashësi deri në 3.0 mikron, ngjyra shumëllojshmëri si kërkesën tuaj. Bazuar në ekipin tonë profesional për të siguruar shërbimin, ju mund të merrni kohë të shpejtë të ofrimit dhe produktet e bizhuteri cilësi të qëndrueshme.

Jingying ekipi Designer kanë 20 popujt, përfshijnë dore Original Design pikturuar, inxhinierë 3D, myk dhe mostra inxhinierë.

Ne mund të sigurojmë të ju ndihmojë për të bërë markave tuaj fituar bizhuteri, vetëm të japë idetë tuaja të projektimit, ne mund t'ju japin skemë për zgjedhjen.

Ne përdorim Rhino dhe software jewelcad të bëjë 3D imazhit dhe të gjitha informacionet për të konfirmuar të konsumatorëve para se të rendit, imazhin dhe video mund të bëhet si mostra e vërtetë.

Ajo merr vetëm 10 ditë për të përfunduar të gjithë procesin, mostra të bukura të vijnë në dorën tuaj shumë shpejt.

Na kontaktoni

Subcribe
  • unaza
  • palë vathë
  • Necklaces & Pendants
  • Rrathë dhe Bangles
  • bizhuteri Sets
  • Arritje të reja

Lajme